Şehzadeler’ de Asansör Kontrolleri 2020’ ye Kadar TSE’ye Emanet

Şehzadeler Belediyesi TSE ile İlçe genelinde ki asansörlerin kontrollerinin sağlanması amacı ile 2 yıllık protokol imzaladı.

sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri

Şehzadeler’ de Asansör Kontrolleri 2020’ ye Kadar TSE’ye Emanet
Şehzadeler’ de Asansör Kontrolleri 2020’ ye Kadar TSE’ye Emanet admin
Bu içerik 1276 kez okundu.

Şehzadeler Belediyesi TSE ile İlçe genelinde ki asansörlerin kontrollerinin sağlanması amacı ile 2 yıllık protokol imzaladı.  Şehzadeler ilçesindeki asansörlerin yıllık periyodik kontrollerinin güvenli bir şekilde yapılması amacıyla imzalanan protokolle, Şehzadeler ’deki 2 bin’e yakın asansör 2020 yılına kadar TSE tarafından kontrol edilecek. 

Şehzadeler Belediyesi ve Türk Standartları Enstitüsü (TSE) arasında ilçe genelinde ki asansörlerin kontrollerinin sağlanması noktasında iş birliği protokolü imzalandı. İmzalanan iş birliği protokolü gereği Şehzadeler ilce sınırları içerisinde bulunan asansörlerin yıllık periyodik kontrolleri 2020 yılına kadar TSE tarafından yapılacak. Asansör konusun çok hassas bir konu olduğunu ifade eden Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik “Asansörler yaşantımızın çok önemli bir parçası. Ama daha önce bu konuya yeterli önemli hiç verilmemiş. Yaşantımızı bu kadar kolaylaştıran veya yüksek katlarda yaşama imkânı sağlayan asansörlerin bir makine olduğunu unutmaktayız. Boşlukta çocuklarımızı, ailemizi taşıyan asansörlerin de her makinenin ihtiyaç duyduğu gibi düzenli bakımları ve kontrolleri yapılması gerekmektedir. Ancak biz göreve başladığımızda bu konuda kapsamlı bir çalışma yoktu. Elimize bir arşiv veya araştırma da ulaşmadı ki, Şehzadelerde kaç adet asansör olduğunu bile bilmiyorduk. Geçtiğimiz yıllarda bunların arşivini oluşturmaya başladık ve ilçemizde 2 bin’ e yakı asansör olduğunun tespitini yaptık. Bu asansörlerinde kontrollerinin yapılaması amacı ile geçtiğimiz gün TSE’yle protokol imzaladık. TSE’yle sıkı bir işbirliği yaparak geçtiğimiz 2 yıl boyunca güzel bir çalışma ortaya koyduk. Yönetmelik gereği tüm asansörlerin her yıl kontrol edilmesi gerekiyor. Bu kontroller yönetmelik gereği zorunlu ve güvenliğimiz için çok önemli. Bu nedenle Şehzadeler ilçemizde ki asansörlerin tamamının periyodik kontrollerinin güvenli bir şekilde yapılması amacıyla 2020 yılına kadar Türk Standartları Enstitüsü ile bir işbirliği protokolü imzaladık.  İnsanımızın güvenliği açısından asansörlerimizin eksikliklerinin biran önce giderilerek yeşil etiketli yani güvenli bir şekilde çalışmasını sağlamak en büyük amacımız” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Alaşehir'e Yeni Doğan Yoğun Bakım Servisi Kazandırıldı
Alaşehir'e Yeni Doğan Yoğun Bakım Servisi Kazandırıldı
Manisa BBSK'nın Devleri Kritik Bursaspor Maçına Hazır
Manisa BBSK'nın Devleri Kritik Bursaspor Maçına Hazır