Yeni Dönem Sınav Sistemi Anlatıldı

Yeni Dönem Sınav Sistemi Anlatıldı

sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri

Yeni Dönem Sınav Sistemi Anlatıldı
Yeni Dönem Sınav Sistemi Anlatıldı admin
Bu içerik 1340 kez okundu.
Öğrencilerin  geleceğe en iyi şekilde hazırlanması için önemli eğitim çalışmalarına imza atan Manisa Büyükşehir Belediyesi, yeni sınav sistemiyle ilgili gençlerin akıllarındaki soru işaretlerinin kalkması adına seminer düzenledi. ‘Yeni Dönem Sınav Sistemi’ adlı seminerde, alanında uzman öğretim üyeleri, gençlere yeni sınav sistemini anlattı, konuyla ilgili sorularını cevapladı.

Manisa Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde düzenlenen ‘Yeni Dönem Sınav Sistemi’ adlı seminer, Kültür Merkezi Lale Salonu’nda gerçekleşti. Seminere MABEM yöneticileri, öğretmenleri ve çok sayıda öğrenci katıldı. Öğretim Görevlisi Hakan Yıldız, Öğretim Görevlisi Songül Yasemin Özgün, Öğretim Görevlisi Betül Özkul ve MABEM Rehberlik Öğretmeni Binay Öztürk’ün konuşmacı olarak yer aldığı seminerin moderatörlüğünü, Manisa Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Şube Müdürü Yonca Ekmekçi yaptı. Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından ilk olarak katılımcılara Manisa Büyükşehir Belediyesi Eğitim Merkezleri (MABEM) ile ilgili sunum gerçekleştirildi.

Kaygıya Yer Yok

Yeni sınav sisteminde kaygılanacak bir durumun olmaması yönünde hem öğrencilere, hem de velilere önemli görevlerin düştüğünün belirtildiği seminerde, yeni sınav sistemlerinin detayları anlatıldı. Sunumlar ve karşılıklı soru-cevaplarla zenginleştirilen seminerde, öğrenciler akıllarındaki soru işaretlerini konuşmacılara iletti. Seminer sonunda katılımcılar, böylesi önemli bir semineri düzenlemesinden dolayı Manisa Büyükşehir Belediyesine teşekkür etti.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Alaşehir'e Yeni Doğan Yoğun Bakım Servisi Kazandırıldı
Alaşehir'e Yeni Doğan Yoğun Bakım Servisi Kazandırıldı
Manisa BBSK'nın Devleri Kritik Bursaspor Maçına Hazır
Manisa BBSK'nın Devleri Kritik Bursaspor Maçına Hazır